De volgende mensen zijn schooljaar 20-21 werkzaam op de Roelof Venema School.    
Contact is mogelijk via mail:  voorletter.achternaam@ogamstelland.nl of   Aanwezig:
voorletter.voorvoegselachternaam@ogamstelland.nl
       
Directie: Lida Koetsveld Directeur di, wo, do, vrij
  Martijn de Vries Adjunct-directeur bovenbouw    ma, di, wo, do
  Jolanda van der Molen Adjunct-directeur onderbouw   ma, di, wo, vrij
Ondersteunend personeel: Denise Homan Administratie di, do, vrij
  Linda van Weelden Schoolassistent ma, di, vrij
  Els de Jong Schoolassistent di, wo, do
  Karin Bezuijen Onderwijsassistent ma, di, vrij
  Sandra Holtzer Onderwijsassistent ma, di, do
  Nazima Moeniralam Onderwijsassistent ma, di, do
  Tessa van Weelden Onderwijsassistent ma, di
Vakleerkracht: Niels de Jong Gym  ma, di, wo, vrij
  Nadhem Hanachi Gym  ma, wo, do
Zorgteam: Josje Marsman IB'er  ma, di, wo, do
  Fenna van Dijk IB'er  di, wo, do
  Meike van Til IB'er  di, do
  Marjolein Hilkes Specialist Passend Onderwijs di, wo, vrij
  Lieke Breuker Specialist NT2  
  Paulien Hilbrink Leerkracht 'a Different Day' di, do
Groepsleerkrachten: Michelle Ales Groep 1-2A ma, di, do, vrij
  Tessa van Weelden Groep 1-2A wo
  Renate Schreuder Groep 1-2B ma, di, wo    
  Carla Haagsman Groep 1-2B do, vrij
  Jet de Koning Groep 1-2C ma, do, vrij
  Fransje Nieboer Groep 1-2C di, wo
  Sofie ter Schiphorst Groep 1-2D ma, di, wo, do
  Tessa van Weelden Groep 1-2D vrij
  Maaike van Peursem Groep 1-2E  ma, di, vrij
  Doyke Westveer Groep 1-2E  wo, do
  Marjet Terlingen Groep 1-2F ma, di
  Moon de Wever Groep 1-2F wo, do, vrij
  Tess Ravensbergen Groep 1-2G (Inloopgroep) ma, di, wo, vrij
  Tessa van Weelden Groep 1-2G (Inloopgroep) do
  Jorine van Leeuwen Groep 3A ma, di, wo, do, vrij
  Isabel Huls Groep 3B ma, di, wo, do, vrij
  Mirjam Spieker Groep 3C ma, di, wo
  Anne van Winden Groep 3C do, vrij
  Sandra van Dommelen Groep 4A ma, di, wo
  Pauline Versluis Groep 4A do, vrij
  Ingeborg Hoogstraten Groep 4B ma, di, wo
  Cathelijne Meijeren Groep 4B do, vrij
  Samantha van Mierlo Groep 4C ma, di, wo, vrij
  Lieke Breuker Groep 4C do
  Lars Levering Groep 5A ma, di, wo, do, vrij 
  Amy Loman Groep 5B ma, di, wo, do, vrij 
  Sylvia Kragtwijk Groep 5C wo, do, vrij
  Tineke Bolier  Groep 6A ma, di
  Lara Smeding Groep 6A wo, do, vrij
  Irene Mohamed Groep 6B    ma, di
  Willemijn van der Maesen Groep 6B    wo, do, vrij
  Linda Estoppey Groep 6C ma, di, 
  Janna de Groot Groep 6C   wo, do, vrij
  Carolina van Haaften Groep 7A ma, di, wo, do, vrij
  Marjolijn van Oijen Groep 7B ma, di, wo
  Daniëlle Botman Groep 7B do, vrij
  Peter van den Bosch Groep 7C ma, wo, do, vrij
  Anne van Acker Groep 7C di
  Lisette van Dinther Groep 8A ma, di, wo
  Saskia Kuiper Groep 8A do, vrij
  Anne van Acker Groep 8B ma
  Edith Kok Groep 8B di, wo, do, vrij
  Sanne Sloothaak Groep 8C ma, di, wo, do, vrij
       
       
Invalleerkrachten: Karine Luinge    
  Elma Krabbendam